Tellimise ja kättetoimetamise tingimused

Tellimine

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kaubakättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Saate tellimuse kinnituse teie poolt sisestatud e-mailile. Kui te pole oma tellimuse kinnituse e-kirja saanud, võtke ühendust meie klienditeenindusega tellimused@tv7.ee või tel 4422227 E- R 10-16.

Tarne

Tellitud tooted tarnitakse esimesel võimalusel pärast makse laekumist. Praktikas on keskmine tarneaeg 3-7 tööpäeva alates tellimuse vormistamisest. Kui tarneaeg hilineb nt laoseisu või toote saadavuse tõttu, teavitame sellest e-kirja teel.

Mõne toote puhul on tarneaeg tavalisest pikem, sel juhul kuvatakse tootekirjelduses erinev tarneaeg.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

MTÜ Taevas TV7 Kristlik Ühing ei vastuta vääramatu jõu põhjustatud viivituste ega hilinenud kohaletoimetamise põhjustatud kaudsete kahjude eest.

Postikulud

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Postikulud on tellimuspõhised. Eestisiseselt tarnitud tellimuste minimaalne kohaletoimetamistasu on 2,95 eurot / tellimus.

Makseviis

Pangaülekanne

Ülekanne tuleb teha MTÜ Taevas TV7 Kristlik Ühing pangakontole ning sellele lisada selgituses tellimuse number.

Tasumine tellimusele järele tulles

Kui ostja tuleb tellimusele ise järele, on võimalik ostu eest tasuda sularahas.

Online-makse

Maksekeskkond on Paysera, mis võimaldab ostu eest tasuda pangalinke või krediitkaarti kasutades.
Taevas TV7 ei toimeta e-poe ostusid lunatasu eest.

Vahetus- ja tagastusõigus

Tarbijakaitseseaduse järgi on internetist soetatud kaubal 14-päevane vahetus-ja tagastusõigus [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigus seaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. Võid tutvuda e-poest tellitud tootega 14 päeva alates toote kättesaamisest ja kinnitada sellega oma ostusoovi. Kui toode ei vasta ootustele, võib selle vahetada või tagastada 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Enne toote tagastamist võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega tellimused@tv7.ee või tel 4422227. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile tellimused@tv7.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Piirangud tellimustele

TV7 e-poel on õigus jätta täitmata tellimus, näiteks juhul, kui eelmiste postisaadetiste eest on mingil põhjusel jäetud tasumata. Me ei postita tellimusi, mille hind on alla 5 eur.

Neil tingimustel postitame tellimusi vaid Eestisse. Kui soovite tooteid tellida mujale riikidesse, võtke ühendust meie klienditeenindusega tellimused@tv7.ee või tel 4422227.

Alla 18-aastased võivad sooritada ostu e-poest vaid vanema või hooldaja nõusolekul.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tellimused@tv7.ee või helistada telefonil: 44 22227.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile tellimused@tv7.ee või helistada telefonil: 44 22227. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.